Napsali o nás

"BS projekt, po zadání zakázky ,,Přístavba RD v Dolních Břežanech", pro nás vypracoval kompletní projekt, včetně veškeré spolupráce se stavebním úřadem.
Vše proběhlo v krátkých, vždy dodržených termínech. Kvalita vypracování byla na profesionální úrovni, s přihlédnutím na naše požadavky. 
S iniciativou a dobrými nápady, stran atypické stavby, jsme získali od projektantů BS projektu podklady pro nápadité využití našeho pozemku."
Ing. Luboš Bernat, (objednatel)
Soňa Bernatová (stavební dozor)

"Spoločnosť BS projekt Mělník pre nás spracovala projektovú dokumentáciu k prístavbe pokoje a technickej miestnosti k rodinnému domu. Postarala sa aj o vybavenie výnimky a ohlášky na stavebnom úrade v Neratovocích. S prácou pána Svobodu a pána Boulaouada sme boli veľmi spokojní. Hlavne oceňujeme ich profesionálny prístup, vecné a férové jednanie. Projektová dokumentácia nám bola dodaná dokonca v predstihu oproti dohodnutému termínu.  Projektovú spoločnosť BS Projekt jenoznačne odporúčame."

Mikulovi (Obříství)
"Se službami BS projekční kanceláře jsem byl celkově spokojen. Spolupráce byla rychlá, což jsem opravdu potřeboval a za velmi dobrých finančních podmínek."
Radek S.

"Rád bych se s vámi podělil o mé zkušenosti s firmou BS Projekty. O této firmě jsem se dozvěděl přes mého kamaráda, který byl velice spokojen s jednáním a rychlostí provedení práce. Nemohu, než souhlasit. S pány byla velice rychlá domluva o schůzce přímo na pozemku, na kterém jsem chtěl stavět svůj rodinný dům. Schůzka probíhala s mladými sympatickými pány, kteří o své profesi věděli vše podstatné, nejen že mi poradili, co by bylo pro dům dobré, ale i se snažili vyplnit mé přání.

Studie domu byla vyhotovena do 5 pracovních a samotný projekt do měsíce. Nikdo jiný mi nezaručil, že by to bylo vše hotové do měsíce, ale BS projekty vše splňovali a jejich ochota byla velice velká. Zda bych někdy stavěl další dům a potřeboval projekt, neváhal bych ani minutu a obrátil bych se na BS projekty. Doporučuji vš;em, kteří shání projektanty."

Dominik M.

"Firmu BS Projekt jsem vybral z několika nabídek na zhotovení kompletní projektové dokumentace, které jsem měl k dispozici.

Při zpětném pohledu jsem se rozhodl určitě správně, protože vše proběhlo dokonce nad má očekávání.

Profesionální jednání, skvělá komunikace a ještě za rozumné peníze.

Na čem jsme se domluvili, bylo vždy splněno, proto můžu všem jen doporučit."

Jakub Č. (Všechlapy)